VÅRE ANSATTE

Stein Vegar Larsen
Stein Vegar LarsenDaglig Leder
+47 464 02 401
stein.vegar@kmtgjenvinning.no

 

Ole Petter Nilsen
Ole Petter NilsenMarkedssjef
+47 970 08 707
opn@kmtgjenvinning.no
Rolf Bergerud Næslund
Rolf Bergerud NæslundLeder marked og forretningsutvikling
+47 916 46 555
rolf@kmtgjenvinning.no
Carina Halvorsen
Carina HalvorsenLogistikksjef
+47 467 63 262
carina@kmtgjenvinning.no
Heidi Bjerke
Heidi BjerkeRegnskapssjef
+47 909 59 436
heidi@kmtgjenvinning.no
Ronny Langset
Ronny LangsetMarked- og forretningsutvikler
+47 908 20 016
ronny@kmtgjenvinning.no
Veli Rnkovi
Veli RnkoviDriftsleder
+47 917 99 999
veli@kmtgjenvinning.no
Finn Johnsen
Finn JohnsenHMS ytre miljø
+47 909 79 513
finn@kmtgjenvinning.no
Jesper V. Dueholm
Jesper V. DueholmDaglig leder Danmark
+45 22 60 77 10
jesper@kmtgenvinding.dk

Har du spørsmål eller behov for våre tjenester?

Kontakt oss i dag