Rune StortisetCEO/Daglig leder
+47 915 55 415
Rune@kmtgjenvinning.no
Rolf Bergerud NæslundGründer og Leder marked og forretningsutvikling
+47 916 46 555
Rolf@kmtgjenvinning.no
Ole Petter NilsenGründer og Markedssjef
+47 970 08 707
Opn@kmtgjenvinning.no
Heidi AmundgårdØkonomisjef
+47 909 59 436
Heidi@kmtgjenvinning.no
Hilde EngenBusiness Controller
+47 91524535
Hilde.Engen@kmtgjenvinning.no
Yngve FahreProduksjonssjef
+47 901 52 701
Yngve@kmtgjenvinning.no
Finn JohnsenHMS ytre miljø
+47 909 79 513
Finn@kmtgjenvinning.no
Tommy SolhaugHead of Maintenance
+47 941 37 578
Tommy@kmtgjenvinning.no
Jesper V. DueholmDaglig leder Danmark
+45 22 60 77 10
jesper@kmtgenvinding.dk

Har du spørsmål eller behov for våre tjenester?

Kontakt oss i dag